Projekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem
Zamawiający Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Projekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem”, wybierając ofertę wykonawcy PEUiM. Cena wybranej oferty: 3 998 650 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 3 998 650 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 kwietnia 2026
Termin ofert: 26 maja 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 maja 2026
Nowy termin: 26 maja 2026 10:00Zmienia wersję 270044-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 września 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PEUiM (Białystok).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 998 650,05 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku |
| Adres | ul. Młynowa 52/1, 15-404 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Projekt i wykonanie placu magazynowego osadu odwodnionego 3 500 m2 wraz z odwodnieniem |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe; 45262300-4 - Betonowanie; 45262310-7 - Zbrojenie; 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków; 45233140-2 - Roboty drogowe; 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego; 45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | PEUiM, Białystok (NIP: 5420201794) |
| Wartość wybranej oferty | 3 998 650 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.