Zakup wraz z dostawą dwóch trenażerów procedury histerotomii ratunkowej.
Zamawiający Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zakup wraz z dostawą dwóch trenażerów procedury histerotomii ratunkowej”. Termin składania ofert upływa 1 października 2026, 12:30.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 1 października 2026, 12:3025d 22h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 września 2026
Termin ofert: 1 października 2026 12:30
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych, jednakowych, nieużywanych, kompletnych trenażerów procedury histerotomii ratunkowej wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz instruktażem dla personelu Zamawiającego.
- 2
ZakresTrenażery mają umożliwiać szkolenie praktyczne z zakresu histerotomii ratunkowej w sytuacjach zatrzymania krążenia u ciężarnej lub bezpośredniego zagrożenia życia matki i płodu oraz ćwiczenie współpracy zespołu medycznego.
- 3
ZakresŚwiadczenie obejmuje również wykazanie poprawności działania wszystkich funkcji przedmiotu zamówienia, a warunki realizacji są opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
- 4
ZakresCzas trwania umowy wynosi 6 miesięcy, a miejsce realizacji to Warszawa.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,7 oferty na postępowanie przy 147 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 48% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Lotnicze Pogotowie Ratunkowe |
| NIP | 5222548391 |
| Adres | ul. Księżycowa 5, 01-934 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup wraz z dostawą dwóch trenażerów procedury histerotomii ratunkowej. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp zakresie art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-01 12:30 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.