Wsparcie wydajnego gospodarowania zasobami wodnymi w Gminie Rusiec
Zamawiający Gmina Rusiec (Rusiec, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wsparcie wydajnego gospodarowania zasobami wodnymi w Gminie Rusiec”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:0012d 0h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 sierpnia 2026
Termin ofert: 10 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
01 września 2026
Nowy termin: 14 września 2026 10:00Zmienia wersję 9acda992-6432-4809-89c1-c58937e7c949-02
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 25.09.2026 – 30.11.2026.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wsparcie wydajnego gospodarowania zasobami wodnymi w Gminie Rusiec.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,0 ofert na postępowanie przy 27 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | GMINA RUSIEC |
| NIP | 7692050057 |
| Adres | ul. ul. Wieluńska 35, 97-438 Rusiec |
| Region (NUTS) | PL713 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wsparcie wydajnego gospodarowania zasobami wodnymi w Gminie Rusiec |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38421100-3 - Wodomierze |
| Dodatkowe kody CPV | 38820000-9 - Urządzenia zdalnie sterowane; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.