Dostawa jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego
Zamawiający Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Dostawa jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 09:005d 21h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1100, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 09:00Zmienia wersję 501194-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
01 września 2026
Nowy termin: 10 września 2026 09:00Zmienia wersję 560583-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego w 138 częściach dla Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 10 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 3
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 4
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
Kontekst Atlasu
- Lokalny rynek tej branży: w województwie warmińsko-mazurskim postępowania przyciągały średnio 5,5 ofert, w całym kraju 4,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie |
| REGON | 510650890 |
| Adres | ul. Niepodległości 44, 10-045 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-10 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
XIII. Wymagania dotyczące wadium:
cz. 29 - 14 000,00 zł
cz. 54 - 5 000,00 zł
cz.84 – 4 000,00 zł
cz.113 - 5000,00 zł
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.