Dostawa, instalacja i konfiguracja systemu pamięci masowej All Flash.
Zamawiający Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, instalacja i konfiguracja systemu pamięci masowej All Flash”, wybierając ofertę wykonawcy ADT Group Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 6 300 813 zł.
- Cena wybranej oferty
- 6 300 813 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=548, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 września 2024
Termin ofert: 4 października 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
12 września 2025
Nowy termin: 7 października 2024 11:00Zmienia wersję 530437-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
15 września 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ADT Group Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 300 813,01 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Sąd Apelacyjny we Wrocławiu |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa, instalacja i konfiguracja systemu pamięci masowej All Flash. |
| Główny Kod CPV | 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa, instalacja i konfiguracja systemu pamięci masowej All Flash. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 80000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.