Wynik częściowy: umowy w 6 z 9 części, 3 unieważniono9 części
Łączna wartość wybranych ofert
249 239 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    IDALIA Ludwikowscy Sp. j.· Radom
    Cena wybranej oferty
    1832 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    IDALIA Ludwikowscy Sp. j.· Radom
    Cena wybranej oferty
    76 063 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 8
    IDALIA Ludwikowscy Sp. j.· Radom
    Cena wybranej oferty
    12 823 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 6
    Kawa.Ska Sp. z o.o.· Zalesie Górne
    Cena wybranej oferty
    46 806 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 7
    BioMaxima S.A.· Lublin
    Cena wybranej oferty
    1782 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 9
    Terumo Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    109 932 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 3
  8. Unieważniona
    Część 4
    1 oferta
  9. Unieważniona
    Część 5
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa odczynników, odczynników do oceny jakości wyizolowanego ddcfDNA /wolne pozakomórkowe DNA/, kompatybilnych z aparatem Tape Station, podłoży, odczynników izotopowych, zestawów do izolacji kompatybilnych z aparatem QuicGeneAuto12S będącym własnością UCK WUM, jakościowego kasetkowego testu do oznaczania Helicobacter pylori w kale metodą immunochromatograficzną....

Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa odczynników, odczynników do oceny jakości wyizolowanego ddcfDNA /wolne…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 249 239 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość ofert
249 239 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

NIP

5220002529

Adres

ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa odczynników, odczynników do oceny jakości wyizolowanego ddcfDNA /wolne pozakomórkowe DNA/, kompatybilnych z aparatem Tape Station, podłoży, odczynników izotopowych, zestawów do izolacji kompatybilnych z aparatem QuicGeneAuto12S będącym własnością UCK WUM, jakościowego kasetkowego testu do oznaczania Helicobacter pylori w kale metodą immunochromatograficzną....

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Dodatkowe kody CPV

33696400-9 - Odczynniki izotopowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

IDALIA Ludwikowscy Sp. j., Radom (NIP: 7960101318)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

1 832 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

IDALIA Ludwikowscy Sp. j., Radom (NIP: 7960101318)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

76 063 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-12+02:00

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca

IDALIA Ludwikowscy Sp. j., Radom (NIP: 7960101318)

Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty

12 823 PLN

Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Kawa.Ska Sp. z o.o., Zalesie Górne (NIP: 1231021965)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

46 806 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

BioMaxima S.A., Lublin (NIP: 9462360625)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

1 782 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Część LOT-0009 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca

Terumo Poland Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5252656688)

Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty

109 932 PLN

Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
600 542 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 541 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 013 433 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 541 zł
Mediana
600 542 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 249 239 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IDALIA Ludwikowscy Sp. j. (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.