Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r.
Zamawiający Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Sp. z o.o. (Kołobrzeg) prowadzi postępowanie „Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r”. Termin składania ofert upływa 7 października 2026, 12:00. Planowany budżet: 4 320 000 zł. Wadium: 100 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 4 320 000 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 października 2026, 12:0033d 16h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=8348, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 września 2026
Termin ofert: 7 października 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa ma być realizowana od 01.01.2027 do 31.12.2027 na podstawie faktycznego zużycia energii, z cenami opartymi o indeksy RDN i RT na TGE oraz z uwzględnieniem marży wykonawcy i obowiązkowych obciążeń.
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 7 października 2026 roku o godzinie 12:00.
- 3
TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.12.2027.
- 4
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 5
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r.
- 6
RyzykoZamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie 100.000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia, wcześniejsze pojawiały się w latach 2024 i 2025.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | "Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Sp. z o.o. |
| REGON | 330263149 |
| Adres | Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg |
| Region (NUTS) | PL426 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2027 r. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 4 320 000 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie 100.000,00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-07 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Zasady określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.