Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2026 r.
Zamawiający Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Sp. z o.o. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2026 r”. Termin składania ofert minął 9 października 2025, 12:00. Planowany budżet: 4 590 000 zł. Wadium: 100 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 4 590 000 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 października 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=352, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 września 2025
Termin ofert: 9 października 2025 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa energii elektrycznej dla MWiK Kołobrzeg w 2026 r.
- 2
RyzykoWadium: 100 000,00 zł.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 4 590 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem