Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Tuszów Narodowy realizowane w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
Zamawiający Gmina Tuszów Narodowy (Tuszów Narodowy, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Tuszów Narodowy…”. Termin składania ofert minął 8 listopada 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 8 listopada 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=812, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 października 2024
Termin ofert: 8 listopada 2024 10:00 - Sprostowanie
06 listopada 2024
Nowy termin: 14 listopada 2024 10:00Zmienia wersję 599960-2024
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 października 2025
Nowy termin: 19 listopada 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 listopada 2025
Nowy termin: 27 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 681137-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 stycznia 2026
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Tuszów Narodowy |
| Miejscowość | Tuszów Narodowy |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Tuszów Narodowy realizowane w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0005 | Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Tuszów Narodowy realizowane w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.