Wynik częściowy: umowy w 7 z 18 części, 11 unieważniono18 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 271 174 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Surgical Solutions Sp. z o.o.· Józefosław
    Cena wybranej oferty
    269 008 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Wilandt Brothers PL Sp. z o.o.· Gdynia
    Cena wybranej oferty
    568 545 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Wilandt Brothers PL Sp. z o.o.· Gdynia
    Cena wybranej oferty
    281 195 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5
  6. Unieważniona
    Część 6
  7. Unieważniona
    Część 7
  8. Unieważniona
    Część 8
  9. Unieważniona
    Część 9
  10. Umowa zawarta
    Część 10
    Regenova Therapeutics s.c.· Głogów
    Cena wybranej oferty
    89 999 zł
    1 oferta
  11. Unieważniona
    Część 11
    1 oferta
  12. Unieważniona
    Część 12
  13. Unieważniona
    Część 13
  14. Unieważniona
    Część 14
  15. Umowa zawarta
    Część 15
    INFUSION Paweł Sczudło· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    440 640 zł
    1 oferta
  16. Umowa zawarta
    Część 16
    ORS Europe NV Organ Recovery Systems· Diegem
    Cena wybranej oferty
    515 616 zł
    1 oferta
  17. Unieważniona
    Część 17
  18. Umowa zawarta
    Część 18
    Smith&Nephew Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    106 171 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 18 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów medycznych, odczynników, płynów do perfuzji oraz opatrunków hemostatycznych

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych, odczynników, płynów do perfuzji oraz opatrunków…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 271 174 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
2 271 174 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 18 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

NIP

7122410926

Adres

ul. Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin

Region (NUTS)

PL814 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa wyrobów medycznych, odczynników, płynów do perfuzji oraz opatrunków hemostatycznych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Dodatkowe kody CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała; 33690000-3 - Różne produkty lecznicze; 33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

Surgical Solutions Sp. z o.o., Józefosław (NIP: 1231533783)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

269 008 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

Wilandt Brothers PL Sp. z o.o., Gdynia

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

568 545 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

Wilandt Brothers PL Sp. z o.o., Gdynia

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

281 195 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0009 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0010 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca

Regenova Therapeutics s.c., Głogów

Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty

89 999 PLN

Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0011 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0012 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0013 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0014 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0015 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca

INFUSION Paweł Sczudło, Warszawa (NIP: 8131479711)

Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty

440 640 PLN

Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0016 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca

ORS Europe NV Organ Recovery Systems, Diegem (NIP: 0480269764)

Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty

515 616 PLN

Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0017 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0018 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca

Smith&Nephew Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262825537)

Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty

106 171 PLN

Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  • 6.
    Zamawiający nie udzieli zamówienia Wykonawcy, który jest objęty zakazem, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Zamawiający nie udzieli zamówienia również Wykonawcy, gdy wskazani przez niego podwykonawcy lub podmiot, na którego zdolnościach polega Wykonawca objęci są zakazem, o którym mowa w w/w artykule. A) DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO UPŁYWU TERMINU SKŁADANIA OFERT Wykonawca zobowiązany jest złożyć /przesłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej w terminie wyznaczonym jako dzień i godzina składania ofert niżej wymienione dokumenty i oświadczenia: 1) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunku udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (zwanego dalej: JEDZ) *). Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
    UWAGA: Warunki udziału w postępowaniu zostaną wstępnie zweryfikowane na podstawie wypełnionej Części IV: Kryteria kwalifikacji poprzez złożenie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji w punkcie „alfa” w JEDZ (nie wymaga się wypełniania żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ). 2) Jeżeli Wykonawca będzie polegać na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby (tzw. „trzeciego”): 2.1) JEDZ podmiotu trzeciego. JEDZ powinien być wypełniony w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na ich zasoby.
  • 2.2)
    Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby (załącznik nr 4 do SWZ). 2.3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby wg wytycznych wskazanych w Rozdz. 4 pkt 2 ppkt 3) SWZ. 2.4) Oświadczenie podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy (załącznik nr 5 do SWZ) 3) Wypełniony i podpisany formularz oferty (załącznik nr 2 do SWZ). 4) Kosztorys ofertowy wyrażony w PLN**) - wg wzoru określonego w Załączniku nr 1.1 – 1.36 – zgodnie z zakresem składanej oferty, posiadający wypełnione wszystkie wiersze i kolumny. 5) Pełnomocnictwo lub inny dokument określający zakres umocowania do reprezentowania wykonawcy, treść pełnomocnictwa musi jednoznacznie określać czynności, co do wykonywania których pełnomocnik jest upoważniony, o ile ofertę składa pełnomocnik lub przedstawiciel Wykonawcy, a w przypadku podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo, o którym mowa w Rozdz. 4 pkt 3. 6) Przedmiotowe środki dowodowe: 6.1) wypełnioną tabelę parametrów technicznych wg załącznika nr 1.35 do SWZ (wypełnić należy kolumnę oznaczoną tytułem „oferowane parametry”***) B) DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA SKŁADANE NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO 1. Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia/ przesłania na Platformę Zakupową Zamawiającego w zakładce „Pytania / Informacje” – w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia – niżej wymienionych oświadczeń i dokumentów: 1) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania tj.: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy. 2) Oświadczenie Wykonawcy w zakresie przesłanki opisanej w art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, tj. oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg załącznika nr 3 do SWZ). 3) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 4) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej *), w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem. 5) Zezwolenie lub koncesję na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej lub zezwolenie GIF na prowadzenie składu konsygnacyjnego lub składu celnego lub zezwolenie na wytwarzanie produktów stanowiących przedmiot umowy (dotyczy zadania 21). 6) Jeżeli Wykonawca polega na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby – dokumenty dotyczące podmiotu udostępniającego zasoby – w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia (w zakresie analogicznym jak Wykonawca) oraz spełnienia (w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby) warunków udziału w postępowaniuC) INNE INFORMACJE 1. W zakresie nieuregulowanym niniejszą SWZ, zastosowanie mają przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415 ze zm.) oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dn. 31 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.2. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt B.1.3) składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument – wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 3. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt B.1.4) składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. Dokument powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. 4. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt. B.1.5) składa informację z odpowiedniego rejestru zawierającego informację o jego beneficjentach rzeczywistych albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, określający jego beneficjentów rzeczywistych. Dokument powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. 5. Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt B.1.3) lub pkt B.1.4) lub pkt B.1.5), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2 i 4 ustawy Pzp – zastępuje się je w całości lub części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Dokument powinien być wystawiony w terminach odpowiadających terminom wskazanym w pkt 2, 3 i 4. Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 539 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 073 069 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 539 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 271 174 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Surgical Solutions Sp. z o.o. (Józefosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.