Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Oferty w postępowaniu
3 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych

Postępowanie „Zawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych” zamawiającego Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) zostało unieważnione. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Komenda Główna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 222 112 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

KOMENDA GŁÓWNA POLICJI

NIP

5213172762

Adres

ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zawarcie umowy ramowej na dostawę mebli biurowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Liczba złożonych ofert

3

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych:
    - wizualizacje poszczególnych mebli wraz z opisem ich wykonania (np. zdjęcia, katalogi, rysunki techniczne lub grafiki) dokładnie takich, jakie będą dostarczone. Wizualizacja i opis muszą potwierdzać spełnienie przez oferowany przedmiot zamówienia wymagań określonych w OPZ, w tym wymiary mebli, materiały zastosowane do ich wykonania, elementy takie jak: zawiasy, zamknięcia, mechanizmy szuflad itp.
    - Oświadczenie/oświadczenia potwierdzające, dla poszczególnych mebli odpowiednio do wymagań określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ):
    - wykonanie zgodnie z normami PN-EN 312:2011 i PN-EN 14322:2022-04
    - posiadanie atestu higienicznego potwierdzającego klasę higieniczną E1
    - spełnianie warunków zawartych w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 18 października 2023 r. w sprawie przepisów BHP na stanowiskach pracy wyposażonych w monitory ekranowe
    - zgodność z normą PN-EN 14073.
    Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
    Przepisu z art. 107 ust. 2 nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
    Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
  2. 2.
    Oświadczenie składane na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ)
  3. 3.
    Oświadczenie składane na podstawie rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ)
  4. 4.
    JEDNOLITY EUROPEJSKI DOKUMENT ZAMÓWIENIA
  5. 5.
    Formularz ofertowy (generowany na platformie).
    V. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający będzie żądał od wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę dokumentów określonych w rozdz. XII SWZ (dotyczy wykonawców oraz odpowiednio wykonawców występujących wspólnie, podmiotów trzecich), w tym: odpisu z właściwego rejestru lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne; informacji z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty określone w rozdziale XI SWZ.
    W wyniku przeprowadzenia niniejszego postępowania zostanie zawarta umowa ramowa na podstawie, której zostaną zawarte umowy wykonawcze zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1 Pzp, zgodnie z procedurą określoną w projektowanych postanowieniach umowy ramowej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
222 112 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
118 457 zł437 285 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 828 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
118 457 zł
Mediana
222 112 zł
Górny kwartyl
437 285 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Główna Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 - Meble biurowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.