Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 525290-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa mebli: „Częstochowscy zawodowcy”, „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start-poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Cz-wie”, „Ergonomia, zdrowie, efektywność” - 3 cz.

Zamawiający Gmina Miasto Częstochowa (Częstochowa, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa mebli: „Częstochowscy zawodowcy”, Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Miasto CzęstochowaCzęstochowa, Śląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Termin składania ofert
31 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 30 dni.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa mebli: „Częstochowscy zawodowcy”, „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start-poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Cz-wie”, „Ergonomia, zdrowie,….

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Częstochowa

REGON

151399002

Adres

ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa

Region (NUTS)

PL224 – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa mebli: „Częstochowscy zawodowcy”, „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start-poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Cz-wie”, „Ergonomia, zdrowie, efektywność” - 3 cz.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-31 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Miasto Częstochowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 - Meble. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.