Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
Zamawiający Zespół Żłobków m.st W-wy (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 09:004d 11h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 sierpnia 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 1 września 2026 09:00Zmienia wersję d3afe73a-2782-41c6-8455-f2c30db08094-02
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 09:00Zmienia wersję 7bbd9bb0-9462-4c76-b21b-e9dab3484640-02
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
- 2
WarunkiWarunki udziału odwołują się do wielu przesłanek wykluczenia z art. 108 i 109 ustawy Pzp, co oznacza szeroki zakres badania podmiotowego wykonawcy.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje meble i wyposażenie, w tym szafy, regały oraz produkty z tworzyw sztucznych, z realizacją na terenie Mazowsza.
- 4
ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Żłobków m.st W-wy |
| NIP | 5213598403 |
| Adres | ul. Belgijska 4, 02-511 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
| Dodatkowe kody CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie; 39141300-5 - Szafy; 39141100-3 - Regały; 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt2 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
- Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Dotyczy art. 108 ust. 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 09:00 |
Informacje dodatkowe
Zgodnie z PPU - załącznik nr 11 do SWZ
Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż: 8 tygodni (56 dni) od dnia zawarcia umowy.
Termin wykonania zamówienia stanowi kryterium oceny ofert.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.