Usługi wsparcia merytorycznego przy realizacji projektu: „Przegląd i aktualizacja planu przeciwdziałania skutkom suszy”
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługi wsparcia merytorycznego przy realizacji projektu: Przegląd i aktualizacja planu…”. Termin składania ofert minął 8 listopada 2024, 11:00.
- Termin składania ofert
- 8 listopada 2024, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 290 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 października 2024
Termin ofert: 4 listopada 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 października 2024
Nowy termin: 8 listopada 2024 11:00Zmienia wersję 597784-2024
- Wynik: wybrano wykonawcę
02 czerwca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługi wsparcia merytorycznego przy realizacji projektu: „Przegląd i aktualizacja planu przeciwdziałania skutkom suszy” |
| Główny Kod CPV | 71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego |
| Część nr LOT-0001 | Usługi wsparcia merytorycznego przy realizacji projektu: „Przegląd i aktualizacja planu przeciwdziałania skutkom suszy” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).