Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
647 642 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    GEO-WAW Aneta Kapusta· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    486 220 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    GEO-WAW Aneta Kapusta· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    161 423 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st.…”, wybierając ofertę wykonawcy GEO-WAW Aneta Kapusta. Łączna wartość ofert: 647 642 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
647 642 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GEO-WAW Aneta Kapusta (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 647 642,27 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa

NIP

5252296818

Adres

Plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71355000-1 - Usługi pomiarowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

GEO-WAW Aneta Kapusta, Warszawa (NIP: 7671561628)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

486 220 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-21+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

GEO-WAW Aneta Kapusta, Warszawa (NIP: 7671561628)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

161 423 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-21+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, do wysokości: części I zamówienia - 289 080,00 zł brutto,
części II zamówienia - 115 900,00 zł brutto

Zmawiający przewiduje powtórzenie zamówienia na kwotę 289 080,00 zł brutto.

Zmawiający przewiduje powtórzenie zamówienia na kwotę 115 900,00 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71355000-1Usługi pomiarowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 647 642 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71355000-1 - Usługi pomiarowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GEO-WAW Aneta Kapusta (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.