Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na (2 części)
Zamawiający Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na (2…”. Termin składania ofert upływa 29 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 3 040 000 zł. Wadium: od 5000 zł do 19 000 zł (zależnie od części).
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 3 040 000 zł
- Wadium
- od 5000 zł do 19 000 zł (zależnie od części)1. Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N: 5000 zł · 2. Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120Na: 19 000 zł
- Termin składania ofert
- 29 września 2026, 10:0022d 23h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1487, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 29 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na w 2 częściach.
- 2
TerminTermin składania ofert upływa 29 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresZakres zamówienia podstawowego oraz zakres zamówienia z prawa opcji są określone szczegółowo w rozdziale II SWZ.
- 5
RyzykoWadium: 5 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,8 oferty na postępowanie przy 12 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 33% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 3 sprawach odwołanie oddalono. Dla skali: 87 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem