Dostawa zaplecza socjalnego typu „Mobilna Szatnia” na przyczepach na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej.
Zamawiający Akademia Pożarnicza (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa zaplecza socjalnego typu „Mobilna Szatnia” na przyczepach na potrzeby Państwowej…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:0013d 22h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 243 902 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 12.10.2026 – 11.12.2026.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa zaplecza socjalnego typu „Mobilna Szatnia” na przyczepach na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Pożarnicza |
| NIP | 1180035927 |
| Adres | ul. Słowackiego 52/54, 01-629 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa zaplecza socjalnego typu „Mobilna Szatnia” na przyczepach na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34223300-9 - Przyczepy |
| Dodatkowe kody CPV | 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych; 34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 10:00 |
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Wszystkie wymagania w tym zakresie są opisane w dokumentach zamówienia. 2. Zamawiający nie zawrze umowy w sprawie zamówienia publicznego z wykonawcą, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. ze zm. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. 3. Oprócz podmiotowych środków dowodowych wymienionych w dokumentach postępowania zamawiający będzie żądał oświadczenia wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie /podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw wykluczenia z postępowania/ zakazu udzielenia zamówienia na podstawie przesłanek wynikających z: art. 7 ust. 1 ustawy w celu przeciwdziałania wspieraniu agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę rozpoczętej w dniu 24 lutego 2022 r., wobec osób i podmiotów wpisanych na listę, o której mowa w art. 2 wyżej wymienionej ustawy oraz z art. 5k Rozporządzenia (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).