Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania:
Zamawiający Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 1 060 840 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 1 060 840 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 09:0020d 1h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=99, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 60 dni.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry….
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 1 060 840,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 14% miało jedną ofertę.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 18 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| NIP | 8951897962 |
| Adres | ul. Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania: |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 060 840 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
- 1)nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej z przesłanek, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 punkt 1 i 4 ustawy Pzp.
- 2)nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej z przesłanek z art. 5K Rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L229 z 31.07.2017 r.).
- 3)nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej z przesłanek na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. Urz. 2022 r., poz.835).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →