Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość wybranych ofert
808 757 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    P.P.H.U. BARLON Bartłomiej Osiński· Nowe Miasto
    Cena wybranej oferty
    91 474 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G. Olga Perlińska· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    110 573 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    BDS Sp. z o.o.· Lublin
    Cena wybranej oferty
    9347 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    GALPAK CENTRUM DYSTRYBUCJI OPAKOWAŃ Sp. z o.o.· Motycz
    Cena wybranej oferty
    84 000 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    FLESZ Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    354 975 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Helplast Bis Joanna Hadasik· Orzesze
    Cena wybranej oferty
    158 388 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa środków czystości

Zamawiający 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków czystości”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość ofert: 808 757 zł. Złożono 21 ofert.

Łączna wartość ofert
808 757 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 maja 2026

    Termin ofert: 19 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    21 ofert7 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 7 wykonawców: P.P.H.U. BARLON Bartłomiej Osiński (Nowe Miasto), PPHU Barlon Bartlomiej, Robert i Piotr Osińscy s.c. (Nowe Miasto), Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G. Olga Perlińska (Warszawa), BDS Sp. z o.o. (Lublin), GALPAK CENTRUM DYSTRYBUCJI OPAKOWAŃ Sp. z o.o. (Motycz) oraz 2 kolejnych.

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 808 756,70 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 21 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie

NIP

7122410820

Adres

Al. Racławickie 23, 20-049 Lublin

Region (NUTS)

PL814 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa środków czystości

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

24955000-3 - Chemiczne preparaty toaletowe

Dodatkowe kody CPV

39224320-7 - Gąbki; 33711900-6 - Mydło; 33711000-7 - Perfumy i produkty toaletowe; 39514200-0 - Ścierki; 19521000-4 - Produkty z polistyrenu; 33761000-2 - Papier toaletowy; 33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrani wykonawcy

P.P.H.U. BARLON Bartłomiej Osiński, Nowe Miasto (NIP: 5670005114); PPHU Barlon Bartlomiej, Robert i Piotr Osińscy s.c., Nowe Miasto (NIP: 5671739634)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

91 474 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-17+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G. Olga Perlińska, Warszawa (NIP: 7722126599)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

110 573 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-17+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

BDS Sp. z o.o., Lublin (NIP: 9462313838)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

9 347 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-17+02:00

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

GALPAK CENTRUM DYSTRYBUCJI OPAKOWAŃ Sp. z o.o., Motycz (NIP: 9462677090)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

84 000 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-17+02:00

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

FLESZ Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 1180742079)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

354 975 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-17+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Helplast Bis Joanna Hadasik, Orzesze (NIP: 6351508000)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

158 388 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-17+02:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 808 757 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24955000-3 - Chemiczne preparaty toaletowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H.U. BARLON Bartłomiej Osiński (Nowe Miasto). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 21 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.