Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa środków czystości dla zadania nr 6 worki na odpady
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 732 dni · Lubelskie, Lublin
158 388 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa środków czystości
1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. aleje Racławickie 23, 20-049 Lublin, Lubelskie
NIP 7122410820REGON 431022232zarejestrowana 10 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
Orzesze, Śląskie
NIP 6351508000REGON 241415361zarejestrowana 16 czerwca 2021
Dane wpisu
- Numer umowy
- 361/D/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie