ZP/3/2026 - Dostawa środowiska chmury prywatnej wraz z kontrolerem domeny CEM
Zamawiający Centrum Egzaminów Medycznych (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „ZP/3/2026 - Dostawa środowiska chmury prywatnej wraz z kontrolerem domeny CEM”. Termin składania ofert upływa 29 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 29 września 2026, 10:0025d 19h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=323, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 29 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środowiska chmury prywatnej wraz z kontrolerem domeny CEM.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje jedną część i ma zostać zrealizowane w okresie od 01.11.2026 do 08.12.2026, przy czym dla wykonawcy wiążąca jest data końcowa 08.12.2026 r.
- 3
ZakresOpis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do umowy, a podstawy wykluczenia obejmują art. 108 ust. 1 pkt 1)-6) PZP.
- 4
ZakresZamawiający może unieważnić postępowanie, jeżeli środki publiczne przeznaczone na finansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Centrum Egzaminów Medycznych |
| NIP | 7292478202 |
| Adres | al. Piłsudskiego 22, 90-051 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZP/3/2026 - Dostawa środowiska chmury prywatnej wraz z kontrolerem domeny CEM |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| Dodatkowe kody CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-29 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
- 2.Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP.
- 3.Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
- 4.Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego.
- 5.Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę/ ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty/ oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
- 6.Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji.
- 7.Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP.
Informacje dotyczące wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia oraz przypadku, gdy siedziba lub miejsca zamieszkania Wykonawcy znajdują się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz Urzędowego wykazu zatwierdzonych Wykonawców, Wykonawcy certyfikowanego przez jednostki certyfikujące spełniające wymogi europejskich norm certyfikacji zostały opisane w treści SWZ.
II. 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. - 2.Zamawiający stosuje ponadto art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Szczegóły określa §17A SWZ.
- 3.Na potwierdzenie braku zaistnienia powyżej określonych podstaw wykluczenia Wykonawca przedstawia aktualne na dzień składania ofert Oświadczenie Wykonawcy w trybie art. 125 ust. 1 PZP w formie Standardowego Formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ oraz Oświadczenie Wykonawcy, stanowiące Załącznik nr 3A do SWZ.
III. Zamawiający zgodnie z art. 112 ust. 2 pkt. 4 PZP określa warunki udziału w postępowaniu. Warunki dotyczą zdolności technicznej i zawodowej. Szczegóły określa §16 SWZ.
IV. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury o której mowa w art. 139 PZP.
V. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do umowy.
VI. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp.
Dot. pkt 5.1.3 Szacowany okres obowiązywania – Zamówienie zostanie zrealizowane nie później niż w terminie do dnia 08.12.2026 r.
Dla Wykonawcy wiążąca jest data końcowa. Data początkowa określona w ogłoszeniu została wskazana ze względu na wymogi Formularza Ogłoszenia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.