- Umowa zawartaCzęść 1Siemens healthcare Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty2 597 897 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 2
Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń - części 1-2
Zamawiający Instytut Hematologii i Transfuzjologii (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń - części 1-2”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 597 897 zł. Złożono 1 ofertę.
- Łączna wartość ofert
- 2 597 897 zł
- Liczba ofert
- 1 ofertałącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2026
Termin ofert: 16 lipca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
28 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Hematologii i Transfuzjologii |
| NIP | 5250009424 |
| Adres | Indiry Gandhi 14, 02-776 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń - części 1-2 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696300-8 - Odczynniki chemiczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 732 511 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Siemens healthcare Sp. z o. o., Warszawa |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 2 597 897 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-19+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.