Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice”
Zamawiający Gmina Czechowice-Dziedzice reprezentowana przez Burmistrza Czechowic-Dziedzic (Czechowice-Dziedzice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu Rozwój e-usług w Gminie…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 12:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 12:007d 4h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=581, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 483727-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 566713-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 12:00Zmienia wersję 576708-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 12:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 90 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Czechowice-Dziedzice reprezentowana przez Burmistrza Czechowic-Dziedzic |
| Adres | Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, 43-502 Czechowice-Dziedzice |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| Dodatkowe kody CPV | 30216110-0 - Skanery komputerowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 12:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.