Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027.
Zamawiający Gmina Gniewino (Gniewino, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 10:0028d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=869, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.12.2027.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2021, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał ELWOZ ECO Sp. z o.o.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Gniewino |
| NIP | 5882125449 |
| Adres | Pomorska 8, 84-250 Gniewino |
| Region (NUTS) | PL634 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.