Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia w formule zaprojektuj - wybuduj
Zamawiający Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. (Czechowice-Dziedzice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia w…”. Termin składania ofert upływa 29 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 29 września 2026, 09:0027d 3h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 316 211 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 29 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 29 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.03.2029.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia w formule zaprojektuj - wybuduj.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. |
| NIP | 6521607392 |
| Adres | ul. Szarych Szeregów 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia w formule zaprojektuj - wybuduj |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-29 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.