Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
Zamawiający Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ do…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 12:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 12:0012d 13h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 171 800 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 sierpnia 2026
Termin ofert: 10 września 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 września 2026 12:00Zmienia wersję 546459-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
01 września 2026
Nowy termin: 15 września 2026 12:00Zmienia wersję 594075-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek oraz gwoździ do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi.
- 2
ZakresZamówienie jest podzielone na 24 pakiety i obejmuje m.in. endoprotezy stawu biodrowego, kolanowego, ramienno-łopatkowego, głowy kości promieniowej, cement kostny, materiały kościozastępcze oraz preparaty p/infekcyjne.
- 3
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia wynika z załączników nr 2 i 9 do SWZ, więc rzeczywisty zakres każdego pakietu trzeba czytać pakietowo.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał ChM” sp. z o. o. Lewickie 3b, 16-061 Juchnowiec Kościelny.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 330,4 ofert na postępowanie przy 16 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi |
| REGON | 472237185 |
| Adres | ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33183100-7 - Implanty ortopedyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33141770-8 - Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Formularz ofertowy (wg zał. nr 1 do SWZ).
- 2.Formularz asortymentowo-cenowy (wg zał. nr 9 do SWZ).
Ofertę należy złożyć w formie określonej w rozdz. VIII SWZ. - 2.Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty dokumenty:
L.p. Rodzaj dokumentu - 1.Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – sporządzony na podstawie załącznika nr 10 do SWZ w formie określonej w pkt 3. niniejszego rozdziału.
- 2.Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania w zakresie okoliczności, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz w art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej (wg zał. nr 3 do SWZ).
- 3.Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 4 do SWZ), że:
- 1)dysponuje kompletem dokumentów dopuszczających do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024 poz. 1620) w zakresie oferowanego przedmiotu zamówienia oraz na każde żądanie Zamawiającego, przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie;
- 2)posiada deklarację zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2016 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. 2016 poz. 211) albo deklarację zgodności z wymaganiami dyrektywy 93/42/EWG, albo deklarację zgodności z wymaganiami rozporządzenia (UE) 2017/745 oraz na każde żądanie Zamawiającego, przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie;
- 3)zaoferowany asortyment spełnia wymagania określone w zał. nr 2 do SWZ.
- 4.Oryginał pełnomocnictwa w postaci elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej kopii poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem, jeżeli osobą podpisującą ofertę nie będzie osoba upoważniona na podstawie dokumentu określającego status prawny Wykonawcy.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
L.p. Rodzaj dokumentu
W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu: - 1.Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
- 2.Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 5 do SWZ), w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
- 3.Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 6 do SWZ), o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (patrz pkt 2, l.p. 1 tabeli), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust 1 pkt 3-6 ustawy Pzp.
- 4.Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji (o ile nie można go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.