Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
Zamawiający Miasto Kalisz (Kalisz, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 10:0024d 13h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 486 775 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 10:00 - Sprostowanie
02 września 2026
Nowy termin: 6 października 2026 10:00Zmienia wersję 594068-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 9 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | KALISKIE LINIE AUTOBUSOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Adres | Wrocławska 30-38, 62-800 Kalisz |
| Region (NUTS) | PL416 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34121100-2 - Autobusy transportu publicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Prawomocne skazanie za udział w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego.
- Prawomocne skazanie za przestępstwa określone w art. 228–230a Kodeksu karnego, art. 250a Kodeksu karnego, art. 46–48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1–4 ustawy o refundacji leków, lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego.
- Prawomocne skazanie za przestępstwo o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub za przestępstwo mające na celu popełnienie tego przestępstwa, lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).