Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00. Wadium: 100 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 295 700 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:0011d 9h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 lipca 2026
Termin ofert: 12 sierpnia 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
29 lipca 2026
Nowy termin: 12 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję a4aba48d-6b71-416c-9eda-ebf2092f69fa-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję b26b620c-c885-4775-9416-947cd19c5b6c-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 57dd7e60-2a0b-4451-84a7-d556210260a6-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 41ca2430-8398-4fad-a4a1-2223762f1500-02
Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 września 2026 10:00Zmienia wersję 1d85f3e7-9e36-46ea-97bd-72fe3d624d78-02
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie.
- 2
ZakresZakres obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami i zezwoleniami oraz projektu czasowej organizacji ruchu na okres trwania robót, a następnie wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją.
- 3
ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części, przy czym część 1 obejmuje doświetlenie 138 przejść dla pieszych, a część 2 doświetlenie 136 przejść dla pieszych.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 12 miesięcy.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa |
| NIP | 8133734188 |
| Adres | ul. ul. Rynek 1, 35-064 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego |
| Dodatkowe kody CPV | 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp Korupcja: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp Nadużycia: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h i pkt 2 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 3 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 i ust. 2 Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 31 lipca 2014 r. nr 833/2014 z późn. zm., dotyczącego śr
- art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 8 i 10 Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.