Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków” w ramach programu FENiKS w zakresie budynków ul. Skalbmierska 5 i 6
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego…”. Termin składania ofert upływa 2 października 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
- Wadium
- Niewymagane (wg ogłoszenia)
- Termin składania ofert
- 2 października 2026, 09:0029d 1h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 2 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania dotyczącego poprawy efektywności energetycznej budynków przy ul. Skalbmierskiej 5 i 6 wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego, w dwóch częściach.
- 2
WarunkiWykonawca ma wykazać co najmniej jedną dokumentację projektową dotyczącą rozbudowy, przebudowy lub termomodernizacji obiektu objętego ochroną zabytkową o wartości co najmniej 140 000,00 zł brutto oraz dysponować wymaganymi projektantami z uprawnieniami bez ograniczeń.
- 3
ZakresZamawiający dopuszcza oferty częściowe i nie ogranicza liczby części możliwych do uzyskania przez jednego wykonawcę.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 166 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków” w ramach programu FENiKS w zakresie budynków ul. Skalbmierska 5 i 6 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| Dodatkowe kody CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Warunki udziału w postępowaniu
- Wadium — Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego Warsza
- WADIUM: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. ZABEZPIECZENIE NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY: 1.Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed zawarciem umowy, tzn. najpóźniej w dniu wyznaczonym do jej podpisania – Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny c
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-02 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.