SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.
Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:005d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 650 737 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=413, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 lipca 2026
Termin ofert: 3 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 529802-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” w 3 niezależnych zadaniach.
- 2
ZakresZamawiający nie przewiduje prawa opcji, a szczegółowe wymagania techniczne i zakres wykonania znajdują się odpowiednio w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
- 3
ZakresZadanie 1 obejmuje tester wielofunkcyjny bezpieczeństwa elektrycznego, stół wibracyjny do badań odporności mechanicznej i dedykowane akcesoria LVD, zadanie 2 tester wytrzymałości prądowej obwodu uziemienia i mobilny zestaw mierników instalacji elektrycznych, a zadanie 3 źródło mierzące LVD i próbniki wysokiego napięcia.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 16 miesięcy, a miejsce dostawy wskazano jako Politechnika Wrocławska, Wydział Informatyki i Telekomunikacji, Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej, ul. Janiszewskiego 11 A, 50-372 Wrocław, budynek C15.
- 5
ZakresWykonawca może posługiwać się Certyfikatem Wykonawcy Zamówień Publicznych do wykazania braku podstaw wykluczenia, ale Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu jako warunku udziału w postępowaniu.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 52% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,4 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Wrocławska |
| NIP | 8960005851 |
| Adres | Wyb. St. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38434000-6 - Analizatory |
| Dodatkowe kody CPV | 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.