Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-31 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.

Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z…”. Termin składania ofert minął 3 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Politechnika WrocławskaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 31 lipca 2026
Termin składania ofert
3 września 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 650 737 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 3 września 2026 10:00
  2. Sprostowanie

    28 sierpnia 2026

    Nowy termin: 8 września 2026 10:00

    Zmienia wersję 529802-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami, realizowana w 3 niezależnych zadaniach, na 16 miesięcy.

  • 2

    ZakresZadanie 1 obejmuje tester wielofunkcyjny bezpieczeństwa elektrycznego, stół wibracyjny i akcesoria LVD, zadanie 2 tester wytrzymałości prądowej obwodu uziemienia i mobilny zestaw mierników, a zadanie 3 źródło mierzące LVD i próbniki wysokiego napięcia.

  • 3

    ZakresMiejsce dostawy wskazano we Wrocławiu przy ul. Janiszewskiego 11 A, budynek C15, a przedmiot jest dofinansowany z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021–2027.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,4 oferty na postępowanie przy 192 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 52% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Politechnika Wrocławska

NIP

8960005851

Adres

Wyb. St. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

SZP/243-235/2026 Dostawa zestawu do badań bezpieczeństwa elektrycznego (LVD) z akcesoriami w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

38434000-6 - Analizatory

Dodatkowe kody CPV

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-03 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38434000-6Analizatory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
650 737 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
344 552 zł2 107 333 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 762 781 zł
Źródło próbki
CPV 38434000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
344 552 zł
Mediana
650 737 zł
Górny kwartyl
2 107 333 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.09.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Politechnika Wrocławska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38434000-6 - Analizatory. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.