Włączenie urządzeń systemu ogólnozakładowej łączności telefonicznej oraz systemów dyspozytora ruchu zakładu pompowni „Makoszowy” do systemów Oddziału CZOK dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”
Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) prowadzi postępowanie „Włączenie urządzeń systemu ogólnozakładowej łączności telefonicznej oraz systemów…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 08:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 08:0014d 16h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 marca 2026
Termin ofert: 2 kwietnia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 marca 2026
Nowy termin: 9 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 145498-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 kwietnia 2026
Nowy termin: 17 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 212991-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 kwietnia 2026
Nowy termin: 30 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 235128-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 września 2026 08:00Zmienia wersję 256961-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest włączenie urządzeń systemu ogólnozakładowej łączności telefonicznej oraz systemów dyspozytora ruchu zakładu pompowni „Makoszowy” do systemów Oddziału CZOK.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje usługi napraw i konserwacji oraz systemy dowodzenia, kontroli i łączności, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
- 3
ZakresCzas trwania umowy wynosi 5 miesięcy, a miejsce realizacji wskazano jako PL22B, Śląskie.
- 4
KryteriaTryb postępowania to przetarg nieograniczony, a kryterium oceny ofert to cena.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał COMFORTEL Sp. z o.o, który złożył jedyną ofertę.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 16 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 9 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. |
| NIP | 6262619005 |
| Adres | ul. Strzelców Bytomskich 207, 41-914 Bytom |
| Region (NUTS) | PL228 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Włączenie urządzeń systemu ogólnozakładowej łączności telefonicznej oraz systemów dyspozytora ruchu zakładu pompowni „Makoszowy” do systemów Oddziału CZOK dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji |
| Dodatkowe kody CPV | 35710000-4 - Systemy dowodzenia, kontroli, łączności i systemy komputerowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-18 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →