Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
Zamawiający AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 11:0027d 3h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.02.2027 – 31.01.2029.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 11,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 21% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o. |
| REGON | 015296322 |
| Adres | ul. Zielone Zacisze 11B, 03-294 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Szczegółowe informacje zawarte są w części XVIII SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 11:00 |
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się również Wykonawców, o których mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Wymagania w zakresie oświadczeń i dokumentów określono w części XV SWZ.
Zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.