- UnieważnionaCzęść 12 oferty
- UnieważnionaCzęść 22 oferty
Utrzymanie estetyki i zieleni dróg, estetyki obiektów inżynierskich oraz czystości urządzeń odwadniających w ciągach dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA O/Olsztyn, w podziale na 2 zadania
Postępowanie „Utrzymanie estetyki i zieleni dróg, estetyki obiektów inżynierskich oraz czystości…” zamawiającego Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) zostało unieważnione. Złożono 4 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=112, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 maja 2026
Termin ofert: 10 czerwca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 maja 2026
Zmienia wersję 311096-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
27 sierpnia 2026
4 oferty
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie |
| NIP | 7393279711 |
| Adres | Al. Warszawska 89, 10-083 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Utrzymanie estetyki i zieleni dróg, estetyki obiektów inżynierskich oraz czystości urządzeń odwadniających w ciągach dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA O/Olsztyn, w podziale na 2 zadania |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych |
| Dodatkowe kody CPV | 77312000-0 - Usługi usuwania chwastów; 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne; 90511300-5 - Usługi zbierania śmieci; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych; 90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.