Dostawa i asysta przy wdrożeniu centralnego systemu klasy Enterprise Password Manager (PM) – Bitwarden Password Manager lub równoważnego
Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa i asysta przy wdrożeniu centralnego systemu klasy Enterprise Password Manager…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 11:0025d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i asysta przy wdrożeniu centralnego systemu klasy Enterprise Password Manager, tj. Bitwarden Password Manager lub równoważnego, wraz z modułem Bitwarden Secret Manager lub równoważnym oraz licencjami i subskrypcjami na 36 miesięcy.
- 2
ZakresSzczegółowe informacje dotyczące płatności znajdują się we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ, a zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli nie otrzyma środków publicznych.
- 3
RyzykoDla wykonawcy ważne jest, że oferta musi spełniać wymagania SOPZ, a przy rozwiązaniu równoważnym zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie kryteriów równoważności oprogramowania.
- 4
ZakresZamówienie podstawowe obejmuje także wsparcie techniczne producenta w tym samym okresie oraz asystę przy wdrożeniu.
- 5
ZakresCzas trwania zamówienia / umowy wynosi 4 miesiące, a miejsce realizacji to PL911, Mazowieckie.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 39 orzeczeń KIO, w tym 6 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 5 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5210417157 |
| Adres | ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i asysta przy wdrożeniu centralnego systemu klasy Enterprise Password Manager (PM) – Bitwarden Password Manager lub równoważnego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia; 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu |
Warunki udziału w postępowaniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy | 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu 2. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, wobec których zachodzą okoliczności określone w: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 p 1. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni: 1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejsk e) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; W |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.