AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu posiadanej infrastruktury i wyposażenia–Dostawa aparatu do mammografii obrazowej wraz z adaptacją pomieszczeń oraz dostawa stacji diagnostycznej do opisu zdjęć mammograficznych dla Szpitala Spec. SPZOZ–et. II cz. II

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 10:00. Wadium: 48 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 590 479 zł
Wadium
48 000 zł
Termin składania ofert
15 września 2026, 10:00
15d 2h
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 15 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu….

  • 4

    RyzykoWadium: 48 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 11,9 ofert na postępowanie przy 302 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

REGON

012045743

Adres

A.J.Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu posiadanej infrastruktury i wyposażenia–Dostawa aparatu do mammografii obrazowej wraz z adaptacją pomieszczeń oraz dostawa stacji diagnostycznej do opisu zdjęć mammograficznych dla Szpitala Spec. SPZOZ–et. II cz. II

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33111650-2 - Urządzenia do mammografii

Dodatkowe kody CPV

45000000-7 - Roboty budowlane; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Oferta winna być zabezpieczona wadium w wysokości: 48 000,00 zł Wykonawca wnosi wadium przed upływem terminu składania ofert.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-15 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej.
UWAGA!
Nieuczestniczenie w wizji lokalnej spowoduje odrzucenie oferty zgodnie z treścią art. 226 ust.1 pkt 18 ustawy Pzp.
Proponowany termin wizji lokalnej: 31.08.2026 r. oraz 02.09.2026 t. w godzinach od 10:00 do 13:00. Dokładny termin należy ustalić z Zamawiającym w formie pisemnej. W celu umówienia dokładnego terminu wizji lokalnej należy zgłosić poprzez platformę zakupową chęć odbycia wizji lokalnej. Zamawiający poda Wykonawcy bezpośredni kontakt z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z Wykonawcami w celu przeprowadzenia wizji lokalnej. Wykonawcom uczestniczącym w wizji lokalnej zostanie udostępniona dokumentacja pomieszczeń - rzuty istniejących instalacji.
Zamawiający informuje, że dostęp do części dokumentacji udostępnianej wyłącznie podczas obowiązkowej wizji lokalnej, z uwagi na jej poufny charakter, odbywa się na zasadach określonych w SWZ, zgodnie z art. 133 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, z zachowaniem wymagań dotyczących ochrony poufnego charakteru tych informacji.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33111650-2Urządzenia do mammografii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 590 479 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
803 144 zł1 820 543 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 017 399 zł
Źródło próbki
CPV 33111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
803 144 zł
Mediana
1 590 479 zł
Górny kwartyl
1 820 543 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 15.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 48 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33111650-2 - Urządzenia do mammografii. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.