Zielona Chojna - rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna
Zamawiający Gmina Chojna (Chojna, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Zielona Chojna - rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 10:005d 17h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=162, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 lipca 2026
Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 471740-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 10:00Zmienia wersję 555031-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 8 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena (C).
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zielona Chojna - rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.
Kontekst Atlasu
- W tej branży w województwie zachodniopomorskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 3,4 ofert, wobec 4,8 średnio w Polsce.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Chojna |
| NIP | 8581726144 |
| Adres | Jagiellońska 4, 74-500 Chojna |
| Region (NUTS) | PL428 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zielona Chojna - rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych |
| Dodatkowe kody CPV | 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu; 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych; 03452000-3 - Drzewa; 03451300-9 - Krzewy; 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.