Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej w Gminie Trzebownisko
Zamawiający Zakład Gospodarki Wodno-ściekowej Gminy Trzebowisko (Trzebownisko, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej w Gminie Trzebownisko”. Termin składania ofert upływa 30 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 30 września 2026, 10:0029d 1h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=344, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 30 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 30 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 60 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej w Gminie Trzebownisko.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | ZAKŁAD GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ GMINY TRZEBOWISKO |
| NIP | 5170337764 |
| Adres | 36-004 Trzebownisko |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej w Gminie Trzebownisko |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 48810000-9 - Systemy informacyjne; 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c i pkt 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g i pkt 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i f i pkt 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1lit. c i g ustawy Pzp, Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e i pkt 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-30 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.