Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Sukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej Multiplex PCR i jego wyposażeniem to jest: UPS oraz drukarką, pełnym serwisem oraz podłączeniem go do systemu LIS w Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu (Bolesławiec, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Sukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 28 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 548174-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 579586-2026
- Sprostowanie
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 589016-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej Multiplex PCR i jego….
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 47% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 3,9 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 147 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu |
| NIP | 6121542507 |
| Adres | Jeleniogórska 4, 59-700 Bolesławiec |
| Region (NUTS) | PL515 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej Multiplex PCR i jego wyposażeniem to jest: UPS oraz drukarką, pełnym serwisem oraz podłączeniem go do systemu LIS w Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
| Dodatkowe kody CPV | 38434000-6 - Analizatory |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 22 969 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. aktualnego na d
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacj
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 oraz w art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służą
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. aktualnego na
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacj
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. odpisu lub in
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. odpisu lub in
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-28 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający zobowiązuje się do zapłaty faktur za dostarczony przedmiot zamówienia w terminie do 60 dni, licząc od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury VAT przez Wykonawcę (wpływ dokumentu do siedziby Zamawiającego), przelewem na konto Wykonawcy wskazane w umowie (po uprzednim otrzymaniu dostawy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.