- Umowa zawartaCzęść 1EURx Sp. z o. o.· GdańskCena wybranej oferty240 000 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2IN2LAB Sp. z o. o.· LublinCena wybranej oferty1 578 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3EURx Sp. z o. o.· GdańskCena wybranej oferty141 000 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4EURx Sp. z o. o.· GdańskCena wybranej oferty15 950 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5IN2LAB Sp. z o. o.· LublinCena wybranej oferty36 900 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6IN2LAB Sp. z o. o.· LublinCena wybranej oferty62 790 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 7
- Umowa zawartaCzęść 8IN2LAB Sp. z o. o.· LublinCena wybranej oferty49 723 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 91 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10IMOGENA Sp. z o. o.· POznańCena wybranej oferty7970 zł1 oferta
Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 132 733 zł. Złożono 13 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 2 132 733 zł
- Liczba ofert
- 13 ofertłącznie, 10 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 maja 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 czerwca 2026
Nowy termin: 1 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 367150-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 lipca 2026
Zmienia wersję 439851-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 sierpnia 2026
13 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku |
| NIP | 5830004509 |
| Adres | Na Stoku 50, 80-874 Gdańsk |
| Region (NUTS) | PL634 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141625-7 - Zestawy diagnostyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | EURx Sp. z o. o., Gdańsk (NIP: 9570705191) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 240 000 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | IN2LAB Sp. z o. o., Lublin (NIP: 7123408222) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 1 578 400 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | EURx Sp. z o. o., Gdańsk (NIP: 9570705191) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 141 000 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-04+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | EURx Sp. z o. o., Gdańsk (NIP: 9570705191) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 15 950 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | IN2LAB Sp. z o. o., Lublin (NIP: 7123408222) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 36 900 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | IN2LAB Sp. z o. o., Lublin (NIP: 7123408222) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 62 790 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | IN2LAB Sp. z o. o., Lublin (NIP: 7123408222) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 49 723 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | IMOGENA Sp. z o. o., POznań (NIP: 7792523064) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 7 970 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).