Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa zestawu do wykrywania materiału genetycznego wirusa klasycznego pomoru świń (CSF)

zawarta 3 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 117 dni · Pomorskie, Gdańsk

62 790 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Na Stoku 50, 80-958 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5830004509REGON 000092893zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ziemowita 2/2, 20-830 Lublin, Lubelskie
NIP 7123408222REGON 387206109zarejestrowana 5 października 2020
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
WIW-a-z.273.34.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
117 dni
Publikacja w rejestrze
5 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
5 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W GDAŃSKU i IN2LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa zestawu do wykrywania materiału genetycznego wirusa klasycznego pomoru świń (CSF)” (ID a19639d0-7785-48b0-978c-0f1ae49ba549), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/a19639d0-7785-48b0-978c-0f1ae49ba549, stan wpisu z 2026-08-05, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie