AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu laboratoryjnego.

Zamawiający 1 Regionalna Baza Logistyczna (Wałcz, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawa sprzętu laboratoryjnego”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: 1 Regionalna Baza LogistycznaWałcz, Zachodniopomorskie (powiat Wałecki →)opublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
28 września 2026, 09:00
27d 3h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 25 dni.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa sprzętu laboratoryjnego.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał "METROHM POLSKA" sp. z o.o.
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 125 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

NIP

7651684463

Adres

ul. Ciasna 7, 78-600 Wałcz

Region (NUTS)

PL427 – Zachodniopomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu laboratoryjnego.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium — Zadanie 1. Dostawa mechanicznej ugniatarki do smarów plastycznych

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 2. Dostawa przenośnego miernika przewodności elektrycznej paliw lotniczych

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 3. Dostawa wirówki termostatowanej do oznaczania osadów śladowych w olejach smarowych

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 4. Dostawa wagi analitycznej

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 5. Dostawa wirówki laboratoryjnej z wirnikiem kątowym na probówki 10 ml

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 6. Dostawa zestawu API (zestawu do oznaczania zawartości dodatku zapobiegającego krystalizacji wody w paliwie lotniczym)

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 7. Dostawa analizatora czystości i zawodnienia paliwa lotniczego wraz z uniwersalnymi przejściówkami

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 8. Dostawa stołu wyspowego ze zlewem ceramicznym

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 9. Dostawa automatu myjąco-dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna duża)

Wymagania określono w SWZ

Wadium — Zadanie 10. Dostawa laboratoryjnego automatu myjąco – dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna mała)

Wymagania określono w SWZ

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-28 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

  1. 1.
    Zamówienie publiczne zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy.
  2. 2.
    W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r.
  3. 3.
    W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38000000-5Sprzęt laboratoryjny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
48 137 zł766 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
718 343 zł
Źródło próbki
CPV 38000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
48 137 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
766 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): "METROHM POLSKA" sp. z o.o.399 tys. złoferty b.d.wynik →
  2. 2025wygrał(a): Anton Paar Poland Sp. z o.o.120 tys. złoferty b.d.wynik →
  3. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  4. 2025wygrał(a): INKOM INSTRUMENTS sp. z o.o.293 tys. złoferty b.d.wynik →
  5. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  6. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 28.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
1 Regionalna Baza Logistyczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.