Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Pęczniewie
Zamawiający Gmina Pęczniew (Pęczniew) prowadzi postępowanie „Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 09:005d 21h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 040 650 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=9771, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 sierpnia 2026
Termin ofert: 8 września 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 09:00Zmienia wersję 533620-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 4 miesiące.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Pęczniewie.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 8% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Pęczniew |
| NIP | 8281359612 |
| Adres | ul. Główna 10/12, 99-235 Pęczniew |
| Region (NUTS) | PL714 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Pęczniewie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.