Modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych
Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium: 1 200 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
- Wadium
- 1 200 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 09:006d 6h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 09:00Zmienia wersję 526025-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 30 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych.
- 5
RyzykoWadium: 1 200 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Lokalny rynek tej branży: w województwie dolnośląskim postępowania przyciągały średnio 3,9 ofert, w całym kraju 4,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Wrocławski |
| NIP | 8960005408 |
| Adres | pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych |
| Dodatkowe kody CPV | 45410000-4 - Tynkowanie; 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów; 45431000-7 - Kładzenie płytek; 45442100-8 - Roboty malarskie; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych; 45314310-7 - Układanie kabli; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.