Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel
Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 11:0027d 11h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=177, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 6 miesięcy.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2026 r. wygrał Grenevia S.A. przy 3 ofertach.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 9,5 ofert na postępowanie przy 34 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Grupa Górnicza S.A. |
| NIP | 6342834728 |
| Adres | ul. Powstańców 30, 40-039 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa nowego kombajnu ścianowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 43122000-4 - Maszyny do cięcia węgla lub skał |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 11:00 |
Informacje dodatkowe
zgodnie z dokumentami zamówienia
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →