- Bez rozstrzygnięciaCzęść 1Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Umowa zawartaCzęść 2Packman sp. z o.o.· Łajski2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Packman sp. z o.o.· Łajski2 oferty
DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026)
Zamawiający 4 Regionalna Baza Logistyczna (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026)”, wybierając ofertę wykonawcy Packman sp. z o.o. Złożono 4 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=673, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2026
Termin ofert: 17 czerwca 2026 07:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawca
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 4 Regionalna Baza Logistyczna |
| NIP | 8960004952 |
| Adres | ul.Pretficza 28, 50-984 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39222110-8 - Sztućce i talerze jednorazowe |
| Dodatkowe kody CPV | 39222120-1 - Kubki jednorazowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Otwarte – w toku |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Packman sp. z o.o., Łajski (NIP: 5361932408) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 3 419 740 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Packman sp. z o.o., Łajski (NIP: 5361932408) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 1 627 830 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →