ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026)

Zamawiający 4 Regionalna Baza Logistyczna (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026)”. Termin składania ofert minął 17 czerwca 2026, 07:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: 4 Regionalna Baza LogistycznaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 18 maja 2026
Termin składania ofert
17 czerwca 2026, 07:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    18 maja 2026

    Termin ofert: 17 czerwca 2026 07:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    26 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 90 dni.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: CENA.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

4 Regionalna Baza Logistyczna

NIP

8960004952

Adres

ul.Pretficza 28, 50-984 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

DOSTAWA SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH (NR SPRAWY: MAT/118/PG/2026)

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39222110-8 - Sztućce i talerze jednorazowe

Dodatkowe kody CPV

39222120-1 - Kubki jednorazowe

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w rozdziale 5 i 6 SWZ.
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-17 07:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

Warunki płatności: szczegółowe warunki i sposób płatności zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Zamawiający nie przewiduje możliwości prowadzenia rozliczeń w walutach obcych. Wszelkie rozliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będą dokonywane
w złotych polskich (PLN).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39222110-8Sztućce i talerze jednorazowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.06.2026, 07:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
4 Regionalna Baza Logistyczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39222110-8 - Sztućce i talerze jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.