- Umowa zawartaCzęść 1WhiteMed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty222 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2WhiteMed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty268 400 zł1 oferta
Zakup i dostawa sprzętu i aparatury do diagnostyki obrazowej tj. USG na potrzeby poradni i oddziałów w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Zamawiający Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu i aparatury do diagnostyki obrazowej tj. USG na potrzeby poradni…”, wybierając ofertę wykonawcy WhiteMed Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 490 400 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 490 400 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 marca 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 marca 2026
Zmienia wersję 201822-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy WhiteMed Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 490 400,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach |
| NIP | 8441786376 |
| Adres | Szpitalna 60, 16-400 Suwałki |
| Region (NUTS) | PL843 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa sprzętu i aparatury do diagnostyki obrazowej tj. USG na potrzeby poradni i oddziałów w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | WhiteMed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272665845) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 222 000 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-20+01:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | WhiteMed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272665845) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 268 400 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-20+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.