Postępowanie zakończone — wybrano wykonawców
Wybrany wykonawca
"MEDIA GROUP" sp. z o.o.· Warszawa
Umowa zawarta
21 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
2 oferty
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie planowania, zakupu czasu antenowego i formatów reklamowych w mediach oraz wsparcie w efektywnej realizacji kampanii reklamowych w mediach

Zamawiający TAURON Sprzedaż sp. z o.o. (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie planowania, zakupu czasu antenowego i…”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: TAURON Sprzedaż sp. z o.o.Kraków, Małopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 286 821 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 kwietnia 2026

    Termin ofert: 13 maja 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    26 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: "MEDIA GROUP" sp. z o.o. (Warszawa) oraz STARCOM Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

NIP

6762337735

Adres

ul. Łagiewnicka 60, 30-417 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie planowania, zakupu czasu antenowego i formatów reklamowych w mediach oraz wsparcie w efektywnej realizacji kampanii reklamowych w mediach

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrani wykonawcy

"MEDIA GROUP" sp. z o.o., Warszawa (NIP: 1130101065); STARCOM Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272337041)

Wartość wybranej oferty

36 000 000 PLN

Liczba złożonych ofert

2

Data wyboru wykonawcy

2026-07-21+02:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341000-6Usługi reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
286 821 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 948 zł675 747 zł
Rozstęp międzykwartylowy
517 800 zł
Źródło próbki
CPV 79341· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
157 948 zł
Mediana
286 821 zł
Górny kwartyl
675 747 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

TAURON Sprzedaż sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341000-6 - Usługi reklamowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "MEDIA GROUP" sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.