Postępowanie zakończone — wybrano wykonawców
Wybrany wykonawca
Izan+ sp. z o.o.· Kraków
Cena wybranej oferty
5 489 561 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
4 oferty
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach zamawiającego, świadczenia usług sprzątania i utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przynależnym do budynków oraz świadczenie usług pielęgnacji zieleni

Zamawiający Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach zamawiającego,…”, wybierając 4 wykonawców. Cena wybranej oferty: 5 489 561 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
5 489 561 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 kwietnia 2026

    Termin ofert: 3 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    26 sierpnia 2026

    4 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Izan+ sp. z o.o. (Kraków), HEMAG H. GUZIAK spółka jawna (Kraków), PROMOS sp. z o.o. (Kraków) oraz Frontida sp. z o.o. (Kraków).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 489 560,68 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail